שירותי תמלול משפטי

 מהו תמלול משפטי ומה ההבדל בינו לבין סוגי תמלול אחרים?
באופן כללי, תמלול זוהי פעולה אשר במהלכה ממירים הקלטות לכתב. מן הסתם, על המתמלל להיות מיומן ובעל הניסיון הדרוש על מנת לבצע פעולה זו על הצד הטוב ביותר.עליו להבחין בין גווני הקול של המדברים, לשים דגש על אינטונציה ולהבין מבטאים, לעשות שימוש נכון בסימני קריאה על מנת להעביר היטב את רוח הדברים וברמה הבסיסית, להביא אתכל הידע שלו בתחום התמלול לכדי ביטוי בצורה ברורה, מדויקת ובאופן מקיף ותמציתי.

כיום ישנם סוגים שונים של שירותי תמלול ביניהם תמלול ראיונות, תמלול שיחות, תמלול של הקלטות וכן תמלול משפטי.

 תמלול משפטי בבית משפט

ראשית כל מהו תמלול משפטי?

תמלול משפטי לא פעם משמש לצורך ראיה בבית המשפט. במהלך פעולה זו נעשה תמלול להקלטה של שיחה שנעשתה אם במכשיר נייד או אם על ידי מכשיר האזנה. תמלול זה משמש כראיה ואף יכול להכריע את הלך רוחו של המשפט. התמלול מוצג לשופט בתור מסמך מפורט, כאשר השופט נסמך עליו ומייחס לו משמעות יתרה בעודו מגיע להכרעה לכאן או לכאן. היות ומדובר בראיה משפטית לכל עניין ודבר, חל איסור על זיוף ולמעשה קיימים אמצעים בזכותם ניתן לגלות זיופים בהקלטה עצמה. כמו כן לרשותם של המתמללים עומדים כלים מתקדמים בעזרתם ניתן לערוך את הטקסט ברמה גבוהה.

במה שונה תמלול משפטי מכל סוג אחר של תמלול?

באמצעות תמלול משפטי ניתן להפוך שיחות והקלטות לעדות שתשמש כראיה בבית המשפט וזאת בהינתן שהן נעשו כחוק. על המתמלל להיות מדויק, קשוב, לשים לב לכל הפרטים הקטנים, לוודא שהוא מבין את הנאמר, את ההקשרים, שהוא שם לב מי אמר מה וכתגובה למה וכן הלאה ולהעביר את כל הנתונים למסמך. לתמלול משפטי ישנו משנה תוקף, הוא ממש יכול להכריע את גורלם ועתידם של המשתתפים בדיוני בית משפט, להוביל להכרעה במקרה מסוים, לשפוך אור במקרה אחר, ואף להוביל לסיומם או לפתיחתם של תהליכים משפטיים. לכן לכל אחד אשר עוסק בתמלול משפטי יש להתייחס לנושא בכובד ראש, לא להקל בתמלול ותמיד להקפיד על עבודה מקצועית.

מדוע חשוב לבחור בחברה המתמחה בתמלול משפטי?

רבים אשר מאמינים ששירותי תמלול משפטי אינם כוללים יותר מאשר לשבת ליד קבצי שמע ולכתוב על דף את אשר שומעים. אולם למעשה, אין כך הדבר. תמלול בכלל ותמלול משפטי בפרט זוהי עבודה מקצועית אשר דורשת מידת קשב רבה וכן ידע מקצועי בתחום התמלול. מלבד ידע מקצועי, על המתמלל להיות בקיא בתחומים אותם הוא מתמלל, להכיר מונחים רלוונטיים ומילים בלעז, להכיר ביטויים אשר עוסקים בתחום אשר אותו עליו לתמלל ועוד. כמובן שכאשר מדובר בתחום המשפטי, אזי שצריך ידע במונחים משפטיים רלוונטיים וכיוצא בזה. כאשר המתמלל אינו בקיא או אינו מקצועי, הוא עלול לכתוב שגיאה, לא להבין את הנאמר, או אף לא לזהות שמדובר בשני אנשים שונים ובכך להשפיע באופןמשמעותי על התוצאה הסופית.

שירותי תמלול משפטי

הבחירה בחברה מקצועית לתמלול משפטי, היא ממש מחויבת המציאות כאשר רוצים תוצאות איכותיות ברמה הגבוהה

ביותר. אנו באולטקסט מספקים שירותי משרד מתקדמים ובין היתר מציעים ללקוחותינו שירותי תמלול משפטי מקצועיים. לא בכדי נבחרנו לייצג את כל משרדי הממשלה בישראל. כשאנו מצוידים בצוות מקצועי, בניסיון רב, בציוד מתקדם ובמיומנות מיוחדת במינה, אנו יכולים להציע לכם את השירות הטוב ביותר.

אולטקסט שירותי משרד מתקדמים – הבחירה הנכונה ביותר עבורך

להזמנת שירותי תמלול משפטי מהשורה הראשונה, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר עוד היום, אנו נשמח לעמוד לשירותכם בכל יום ובכל שעה! כמובן שבאפשרותכם גם להשאיר פרטים דרך האתר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם.

Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter
Call Now Button