תרגום אתרים ובניית אתרים

translate

על החשיבות של תרגום אתרים

אתרי אינטרנט הם כלי שיווקי שכל עסק חייב להצטייד בו על מנת לשמור על רלוונטיות. כשהמרחב הציבורי הוא המרחב האינטרנטי והלקוחות הפוטנציאליים יכולים להגיע מכל מקום בארץ ובעולם דרך מנועי החיפוש – הפנים הראשונות שעסקים מציגים החוצה הם לעיתים קרובות אתר האינטרנט.

עסקים שמשווקים לציבור מחוץ לישראל חייבים שאתר האינטרנט שלהם יהיה בשפה אותה דוברים תושבי המדינה אליהם הם פונים. חברת AllText מציעה שרותי תרגום אתרי אינטרנט מכל שפה לכל שפה, תוך התאמה מדויקת לשפת המקור ולתכני המקור. תרגום האתרים נעשה תוך הבנה מעמיקה והכרה בחשיבות שילוב תוכן האתר בעיצובו.

התרגום משמר את המסרים השיווקיים ואת ערכי המותג ולוקח בחשבון את המטרה של האתר ואת מה שקהל היעד מצפה לו. אנשי המקצוע ב-AllText הם כולם מתרגמים מנוסים הדוברים את שפת המקור או היעד ברמת שפת אם ומכירים את שתי התרבויות ואת הניואנסים החשובים שלהן.

כמו כן, אנו מציעים שרותי בניית אתרים ועיצוב אתרים לחברות, משרדים ובתי עסק בכל תחום. בניית האתרים נעשית באופן מקצועי, תוך התחשבות במוצרי העסק, וכן בדרישות עתידיות לקידום האתר במנועי חיפוש באינטרנט בכלל ובגוגל בפרט. שירות עיצוב ובניית אתרים מתבצע על ידי שותפינו – אימוג'ו שיווק דיגיטלי.

בניית אתר אינטרנט ותרגומו היא המהלך הראשוני המתבקש בכל ניסיון שיווק בחו"ל ומהווה בסיס לפעילויות עסקיות עוקבות. האתר מאפשר לפנות לגורמים מעבר לים ולהפנות אותם לאתר על מנת ללמוד עוד על העסק ועל המוצרים או השירותים שהוא מספק.

האתרים שאנחנו מתרגמים מציגים את הצד הטוב ביותר של לקוחותינו ומאפשרים להם להפנות אליהם לקוחות בגאווה ומתוך ידיעה כי הם תוכננו לעשות את עבודתם על הצד הטוב ביותר.

מוזמנים לבקר בבלוג שלנו למידע חיוני וטיפים בנושא התרגום ותחומי עיסוק אחרים

© כל הזכויות שמורות AllText תרגום בע"מ 2017 | טלפון: 1-700-722-227 | פקס: 03-5715725 | דוא"ל: office@alltext.co.il | מען למכתבים: דרויאנוב 5 ת"א, 63143

Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter
Call Now Button