ייעוץ בכתיבת מכרזים

מכרזים הם כלי יעיל עבור גופים עסקיים המעוניינים לרכוש מוצר או שירות מורכבים ו/או יקרים. הזמנת המכרז היא למעשה בקשה לקבל הצעות מפורטות משורה של ספקים וקבלנים, כאשר הפורמט והתחרות בין המתמודדים מבטיחים להניב הצעות אטרקטיביות, הן מבחינה מקצועית והן מבחינה כלכלית.

מכרזים הם השלב הראשון בתהליכי רכישות מוצרים והזמנות שירותים ונועדו להבטיח קבלת החלטות אובייקטיבית ועניינית, ללא מתן עדיפות למקורבים. הפירוט הרב הנדרש מהמתמודדים על המכרז מצמצם את הסיכויים שיתקבלו החלטות מוטעות המבוססות על מידע חלקי או על התרשמות שטחית בלבד.

פרסום מכרזים פותח אפשרויות רבות הן למזמינים והן לספקים ולקבלנים למקסם את האפשרויות העומדות בפניהם. מדובר בתהליך מורכב שחברות וארגונים רבים אינם בקיאים בדקויות החשובות שלו ובפרטים שחובה ומומלץ לכלול, כמו גם בדרך הנכונה לניסוחם.

מכרזים מורכבים משלושה חלקים מרכזיים:

  • כלכלי
  • טכני
  • משפטי

אנשי המקצוע של AllText בעלי הניסיון הדרוש לייעוץ בכתיבת מכרזים בכל התחומים וצברו מיומנויות מעשיות רבות בכל השלבים, מתכנון המכרז, דרך כתיבתו ופרסומו ועד ניהול ההצעות המתקבלות.

חברת AllText מתמחה בייעוץ בכתיבת מרכזים, לגופים ממשלתיים ועסקיים כאחד (ראה הלקוחות שלנו בדף הבית), בצורה המבהירה את הצרכים ואת הציפיות של המזמינים לקבל את ההצעות המתאימות ביותר עבורם. חשוב להקפיד בניסוח המכרזים על מנת שיהיו כתובים כראוי ועל מנת שיבטיחו שהאינטרסים של המזמינים יישמרו במלואם, בטווח הקצר והארוך.

הייעוץ של מומחי AllText מבטיח שכל ההיבטים הרלוונטיים יובילו לתוצאה הטובה ביותר, שכן חשוב להימנע מטעויות בניסוח המכרזים העלולות להוביל להחלטות שגויות בעלות השלכות כלכליות מרחיקות לכת ואף להשלכות אישיות לגורמים האחראים לפרסום המכרז.

לכן אסור להתפשר בנושא וחשוב להיעזר באנשי מקצוע מהשורה הראשונה שיבטיחו שהמכרז יגשים את כל מטרותיו, ואף למעלה מכך.

 

 

 

© כל הזכויות שמורות AllText תרגום בע"מ 2017 | טלפון: 1-700-722-227 | פקס: 03-5715725 | דוא"ל: office@alltext.co.il | מען למכתבים: דרויאנוב 5 ת"א, 63143

Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter
Call Now Button