חשיבות תרגום קורות חיים מקצועית

 מדוע חשוב לפנות לשירותים מקצועיים של תרגום קורות חיים לאנגלית? אילו יתרונות הם מציעים? עוזבים את הארץ בקרוב ומחפשים עבודה ביעד שאליו אתם עוברים? רוצים להצטרף לשורותיה של חברה בינלאומית, שמחפשת עובדים למשרדיה שבארץ? אם כן, תרצו וודאי לשלוח קורות חיים, אך קודם לכן תאלצו לתרגם את קורות החיים שלכם לאנגלית. תרגום קורות חיים לאנגלית הוא משימה לא פשוטה, ובמיוחד עבור אלה שאנגלית היא לא שפת האם שלהם. את השירות אפשר מחברה המתמחה בכך, כמו AllText, וליהנות מפתרון בהתאמה מלאה

יתרונות שירות זה

אז, למה כדאי לכם לפנות לשירות כזה ולא לנסות לתרגם את קורות החיים שלכם בכוחות עצמכם? ראשית, על קורות החיים, ולא משנה לאיזה יעד שולחים אותם, להיות מקצועיים ובנויים באופן הנכון. במידה ואינם כך הם עשויים לפגוע בסיכויי ההצלחה שלכם להתקבל למשרה שבה אתם מעוניינים. ישנן כיום לא מעט חברות בינלאומיות המחזיקות סניפים גם בארץ. למרות שעובדיהן ישראלים, דוברי עברית והעבודה עצמה מתנהלת גם היא (ברובה) בשפה העברית, מקבלי ההחלטות הם אלה שיושבים בחו"ל. ולכן, את קורות החיים יש להעביר אליהם ולכן יש לתרגם אותם לאנגלית.

הדבר נכון גם עבור משרות בארץ שמתנהלות בשפה האנגלית או מתנהלות מול חו"ל לא מעט, ולכן מצריכות מהמועמד לדבר באנגלית ברמה גבוהה. עבור משרות כאלו מתבקשים המועמדים לשלוח את קורות החיים שלהם בשפה האנגלית. קורות חיים בשפה האנגלית דורשים שימוש במונחים שפחות מוכרים לנו, דוברי העברית, ובמיוחד מונחים טכניים שפחות משתמשים בהם ביום יום. בעזרת שירותי תרגום קורות חיים לאנגלית אפשר להכין קורות חיים מקצועיים, העומדים מצד אחד בכל הקריטריונים הקשורים לבניית קורות החיים עצמם וכן כוללים את כל המונחים הטכניים הרלוונטיים לתחום העיסוק.

לפני שפונים לחברת התרגום – כדאי לדעת

רוצים להיעזר בשירותיה של חברת תרגום כמו AllText? אם כן, לפני שאתם פונים אל החברה, חשוב שתכינו קורות חיים הבנויים באופן הנכון וכתובים בהתאם לכל הכללים הנדרשים. אם אינכם יודעים איך עושים את זה, תוכלו למצוא מידע רב באתרי האינטרנט השונים, המדריכים כיצד לכתוב קורות חיים. לאחר שכתבתם את קורות החיים ואולי גם העברתם אותם לאלה, שמבינים בתחום, כדי לקבל חוות דעת, פנו אל חברת התרגום ובקשו ממנה הצעת מחיר עבור השירות. כדאי לכם לעשות תחקיר מקדים ולפנות למספר חברות שונות כדי לקבל מושג כללי באשר לטווח המחירים עבור שירותי תרגום קורות חיים לאנגלית. כך תדעו האם המחיר שנדרש מכם אכן מקובל. בנוסף, בדקו מול נציגי החברה מהו ניסיונם בתחום, כמה שנים פועלת החברה ומי הם הלקוחות שאיתם היא עובדת. כך תוכלו לדעת האם ועד כמה היא מקצועית ובהתאם האם אכן תוכל לספק לכם את השירות שלו אתם זקוקים.

תרגום קורות חיים לאנגלית אצל המקצוענים – כדי ליהנות מפתרון בהתאמה מלאה

אנו, מציעים לכם שירותי תרגום, אותם מבצעים בפועל מתרגמים מקצועיים ומנוסים מאד. אנו עובדים מול לקוחות פרטיים ועסקיים ומספקים מענה בהתאם ללוח הזמנים שנקבע מראש.

 אנו פועלים בתחום התרגום מאז שנת 2006 וגדלים ככל שחולפות השנים. אנו מציעים את שירותי התרגוםprofessional text translation שלנו למשלחות של שרים ולנציגים שונים בחו"ל ועובדים מול חברות מובילות במשק.

עם הזמן צברנו ניסיון רב מאד ואנו מכירים היטב את צרכי לקוחותינו ומציעים מענה בהתאמה מלאה. זקוקים לשירותי תרגום קורות חיים באנגלית?

פנו אלינו עוד היום לטלפון 03-5715725

נשמח לספר לכם עוד על השירות

Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter
Call Now Button