מענה אנושי לעסקים

מענה אנושי

עסקים נמדדים כיום לא רק באיכות המוצר, אלא גם באיכות השירות הנלווה – ובעולם אינטרנטי בו העבודה לעולם אינה נפסקת, חלק מהשירות הוא גם זמינות. בתי עסק שאינם מקפידים על מענה מהיר ופתרון יעיל של סוגיות ובעיות פוגעים בתחרותיות שלהם מול המתחרים.

עסקים יכולים לשכור משרד ולהעסיק צוות עובדים מיומן שייצג את העסק מול לקוחות ולקוחות פוטנציאליים, אולם מדובר במהלך בעל השלכות כלכליות מרחיקות לכת שעלולות לסנדל עסקים רבים שאינם יכולים להרשות זאת לעצמם.

מענה אנושי לעסקים של AllText  מציעים מספר שירותים וביניהם:

 

  • שירותי התרגום הטלפוני המאפשר ללקוחות החברה מכל מקום בעולם ליצור קשר עם משרדנו ולהיות מחובר למתורגמן זמין בתוך דקות בודדות. המוקד זמין 24/7/365.

כל המתורגמנים הטלפוניים שלנו הם מקצועיים ומודעים היטב לעניין חובת שמירת הסודיות.
השיחות מתקבלות על ידי נציג שירות לקוחות של החברה וזה מנתב למתורגמן מתאים בשפה הדרושה, השירות הינו אישי לכל לקוח בנפרד וזאת כדי להבטיח את האיכות הגבוהה ביותר.

 

  • שירות מענה אנושי לעסקים של AllText מספק מוקד מענה טלפוני אנושי הזמין 24 שעות ביממה, בין אם מעבר לשעות העבודה של העסק ובין אם כגיבוי במקרים של לחץ, עומס וחוסר יכולת לענות לשיחות נכנסות.

לקוחות ולקוחות פוטנציאליים המתקשרים ונענים על ידי מענה אנושי לעסקים – ללא המתנה – חשים שהעסק לוקח אותם ואת זמנם ברצינות ומוכן להשקיע על מנת לגייס אותם כלקוחות או לשמר אותם.

אנחנו מספקים עבור כל אחד מהלקוחות שלנו תסריט שיחה ייחודי עבורו המותאם עבור העסק שלו, לפי הצרכים, ההעדפות והדרישות שהוגדרו מראש. המוקדנים והמוקדניות שלנו מתמחים בטיפול בלקוחות ולאור היותו של עולם העסקים דינמי ומשתנה במהירות, הם אף מסוגלים להגיב במהירות לצרכים עסקיים משתנים.

המוקדנים והמוקדניות של AllText אף מספקים שירותי גביית תשלום מלקוחות, תיאום פגישות, קבלת הודעות עבור בית העסק ועוד.

שירות מענה אנושי לעסקים הוא החלטה עסקית מצוינת החוסכת סכומים נכבדים ומאפשרת לעובדי העסק ולבעליו  להתמקד במה שהעסק צריך: טיפול בעבודה השוטפת, ניהול העסק או פיתוח העסק. או במילים אחרות: במה שאתם טובים בו.

מוזמנים לקרוא עוד וללמוד על היתרונות של מענה אנושי לעסקים קטנים

 

 

 

© כל הזכויות שמורות AllText תרגום בע"מ 2017 | טלפון: 1-700-722-227 | פקס: 03-5715725 | דוא"ל: office@alltext.co.il | מען למכתבים: דרויאנוב 5 ת"א, 63143

Visit Us On FacebookVisit Us On Twitter
Call Now Button